kostyantyn1979 (kostyantyn1979) wrote,
kostyantyn1979
kostyantyn1979

Вишиванки з Кашміру

Вишиванки з Кашміру (Індія). Одяг аріїв. Кашмірці так само, як ми, є нащадками аріїв, скіфів і гунів.
Кашмірські вишиванки - це доказ давності української культури. До речі, на антських фігурках з Київщини теж зображені слов'яно-іранські вишиванки VI століття.

Відео розділене на 3 частини. З 0 хвилини йдуть білі вишиванки. З 2:50 хвилини - кольорові вишиванки (це вже фантазія сучасних індійських модельєрів; вони беруть за основу народний фасон і граються з кольорами, порушуючи народні традиції, щоб створити привабливий продукт, бо такі різнокольорові вишиванки краще продаються). Мода - це найефективніший знищувач народних традицій. Третя частина відео - це З 9:54 хвилини показує українські вишиванки (для порівняння) і історію спільного походження українців і народів Кашміру від аріїв, скіфів і гунів.

Деякі вишиванки вишиті візерунками, дуже подібними до нашої петриківки. Можливо, це іранські візерунки.

Музика кашмірська є схожою на гуцульські мотиви. Мелодія так само розганяється-уповільнюється, затихає - гучніше-тихіше грає. Такі самісінькі й цимбали. У гуцулів цимбали і скрипка - основні інструменти. Є в Індії і аналог нашої кобзи - сітар.

Tags: Индия, Украина, Україна, арійці, арії, вишиванка, вишивка, кінець пантюркізму, орнаментика, скифы, украинцы, українська культура, українці
Subscribe

promo kostyantyn1979 january 31, 2015 10:10 Leave a comment
Buy for 20 tokens
Костянтин РАХНО Богатирі: архаїчний сюжет у фольклорі Південної Наддніпрянщини// Міфологія і фольклор: Загальноукраїнський науково-освітній журнал. –Львів, 2014. – № 3–4(17). – С. 87-97. Стаття присвячена вивченню українських народних легенд Південної Наддніпрянщини.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments